Комп’ютеризовано «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради»

З метою перевірки стану впровадження реформи галузі охорони здоров’я в медичних закладах району та виконання ст. 53 Закону України «Про Основи законодавства про охорону здоров’я» від 19 листопада 1992 року №2801-XII, ст. 53 Закону України «Про внесення змін до Основ законодавства про охорону здоров’я щодо забезпечення профілактики та лікування рідкісних (орфанних) захворювань» від 15 квітня 2014 року, голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Зеленокорінна, голова районної ради Ірина Бондаренко, заступник голови районної ради Лілія Бабенко та депутати районної ради відвідали комунальне некомерційне підприємство «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради».

Для зміцнення матеріально-технічної бази закладів первинної медичної допомоги рішенням сесії районної ради від 28 лютого 2018 року виділено 300,0 тис. грн. з районного бюджету та 17,0 тис. грн. субвенції наданої Молодіжненською селищною радою для придбання оргтехніки та програмного забезпечення, необхідних для функціонування електронної системи охорони здоров’я у закладах первинної медичної допомоги району.
Дані кошти, а саме 242,0 тис. грн. використано для придбання 12 комплектів комп’ютерного обладнання в зборі з принтером та 75,0 тис. грн. використано для встановлення програмного забезпечення. Наразі усі робочі місця лікарів структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради» комп’ютеризовано.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 160 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання» у 2018 році на вказані цілі з районного бюджету було виділено 190,0 тис. грн., в тому числі 79,6 тис. грн. для забезпечення харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію, 20,5 тис. грн. для забезпечення лікарськими засобами хворої на системний червоний вовчак та 89,9 тис. грн. для забезпечення лікарськими засобами хворої на муковісцидоз.

Усі виділені кошти використано, лікарські засоби та продукти дієтичного харчування отримано та передано хворим.