Нарада 15 січня 2018 року

15 січня 2018 року головний лікар Долинської ЦРЛ Наталія Шевченко прийняла участь у нараді, яку провів голова районної державної адміністрації  Сергій Омельченко з керівниками структурних підрозділів.

В ході наради обговорено питання дотримання температурного режиму в пологовому та дитячому відділеннях лікарні. Наталія Анатоліївна запевнила, що буде вжито заходів на місцевому рівні лікарні шляхом промивання системи теплопостачання.

Також очільника району турбує питання щодо кадрової проблеми Долинської ЦРЛ: а саме нестача кваліфікованих лікарів, особливо вузькопрофільних спеціалістів. Так як на сьогоднішній день лікарня забезпечена житлом для молодих спеціалістів, Наталії Анатоліївні надані відповідні доручення щодо активування роботи з пошуку кандидата на заселення.

Головний лікар звернулася до С. Омельченка з проханням допомогти у вирішенні питання щодо відсутності коштів на проведення вкрай необхідних заходів, які потрібно здійснити у 2018 році. А саме:

  • Реконструкція системи електропостачання з встановленням джерела автономного енергоживлення споживачів І категорії пологового відділення Долинської ЦРЛ з виготовленням кошторисної документації.
  • Проведення капітального ремонту покрівлі харчоблоку з виготовленням кошторисної документації.
  • Відновлення вводу №2 трансформаторної підстанції № 430.
  • Проведення ремонту приміщень господарського відділення.
  • Проведення капітального ремонту Поліклініки №1 (діагностичний центр), часткового ремонту покрівлі Акушерського корпусу (Хірургічне відділення), часткового ремонту покрівлі адмінкорпусу.
  • Ремонт холодильної камери моргу.

Голова адміністрації розглянув зазначені питання і дав відповідні доручення для їх вирішення.