Придбано житло для молодих лікарів

Упродовж останніх років Долинська районна лікарня має кадрові проблеми, а саме: не вистачає кваліфікованих лікарів, особливо вузькопрофільних спеціалістів. Випускники вищих медичних навчальних закладів постійно оминають наше місто, і головною причиною цього, як правило є відсутність житла. У той же час надання своєчасної спеціалізованої медичної допомоги неможливе без наявності відповідних лікарських кадрів.

Головою районної державної адміністрації Сергієм Омельченком було ініційовано придбання житла для молодих лікарів. Ініціативу очільника  району підтримали депутати районної ради  в листопаді 2017 року на сесії районної ради було прийнято рішення про виділення коштів на придбання квартири для лікарів Долинської ЦРЛ. Напередодні різдвяних свят придбано трикімнатну квартиру у місті Долинська. Житло перебуває в належному стані, наявне газове опалення, електроенергія, водопостачання та водовідведення. Словом, тут створено всі умови для комфортного проживання.

Сподіваємося, що вже найближчим часом у квартирі оселяться молоді лікарі, котрі надаватимуть спеціалізовані послуги жителям району на належному рівні.

 

Адміністрація Долинської ЦРЛ вдячна за допомогу в придбанні квартири: Шведюк В.М., Романченко Т.О., Зеленокорінна І.В., Бабенко Л.В., Шевченко О.Г., Григоренко В.В., Ольховська І.Ф., Коновальчук С.Б., Ломанов С.А., Костючок В.П., Майборода В.В., Бондаренко І.П., Руденко К.В.