Робочій візит Сергія Омельченка та Сергія Коваленка в Долинську ЦРЛ

в рамках робочого візиту першим заступником голови обласної державної адміністрації Сергієм Коваленком спільно з головою районної державної адміністрації Сергієм Омельченком відвідано Центр матері і дитини (інфекційний корпус) Долинської центральної районної лікарні.

Під час огляду обговорено питання проведення капітального ремонту будівлі де розміщено поліклінічне дитяче відділення, його реєстратура, дитяче, пологове та гінекологічне відділення, жіноча консультація.

Враховуючи істотні зміни в законодавстві, що відбулися з 01 січня 2018 року в частині проектування та погодження проектів, наявна проектно-кошторисна документація потребує суттєвого корегування, як по вартості робіт так і технічної її частини.

Розглядаються всі можливі шляхи реалізації зазначеного проекту,в тому числі, за рахунок укладання енергосервісного договору з енергосервісними компаніями на виконання енергоефективних заходів.

Надано доручення відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації детально вивчити питання механізму укладення енергосервісного договору.

В ході зустрічі Сергій Коваленко поспілкувався з головним лікарем КЗ «Долинський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Тетяною Романченко щодо реалізації в районі медичної реформи на первинному рівні, станом оснащення сільських амбулаторій сучасною ефективною мережею та реорганізацією КЗ «Долинський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико – санітарної допомоги Долинської районної ради».