В Долинській ЦРЛ з робочим візитом завітали представники РДА

26 січня 2018 року в Долинській ЦРЛ з робочим візитом завітали Зеленокорінна І.В., Бондаренко І.П., Ворона О.Н.

«Тільки спільними зусиллями, забезпечивши партнерство влади та громади, ми зможемо створити належні умови» . Наскільки об’єднує людей спільна благородна мета…

Реформа медицини в Україні триває, тому перед медиками стоїть серйозне завдання: змінювати систему, перетворювати її таким чином, щоб медична допомога була максимально ефективною і доступною всім без винятку.

Нещодавно відбулася перевірка дитячого відділення Долинської ЦРЛ. Представники влади  разом з головним лікарем Шевченко Наталією відвідали кожну палату, маніпуляційну, столову та пройшлись коридорами, перевіряючи температурний, санітарний режим. Теплота та сяюча чистота відділення вразила комісію, адже все відповідало нормативам. Проте застарілі вікна, хоч і обклеяні, не зберігають належного тепла в приміщеннях.  Для повноцінного енергозбереження вони потребують заміни.

«Дитячий лікар – це особливе покликання. Ви працюєте з особливими пацієнтами, які потребують не тільки професійного догляду, а й душевного тепла. Всі ми  прекрасно розуміємо, що не має нічого ціннішого для батьків, ніж здоров’я їх дітей.

Високопосадовці висловили щирі слова захоплення і вдячності за їх нелегку працю, щире серце, тисячі врятованих дитячих життів і побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя.

Завершили візит харчоблоком, де були розглянуті питання про перекриття даху, який кілька років протікає. Обговорено та з’ясовано поточні затрати щодо відновлення перекриття даху. Сподіваємося, що в 2018 році знайдуться кошти хоч для часткового ремонту.

Немаловажливим було підняте питання про харчування хворих у лікарні. За останній місяць їх кількість збільшилась вдвічі, з 35 до 75 чоловік, завдяки покращеному раціону харчування. В меню введено:  до других страв – гарніри, підливи та котлети з печінки,  м’яса. Випічка хліба проводиться власною пекарнею, на яку продукти поставили благодійники, що в рази дешевше та економить кошти бюджету. Відповідність нормам харчування хворих перевірено та підтверджено – комісія особисто перевіряла вагу свіжовипечених котлет. Велике спасибі вам за плідну співпрацю. Сподіваюся, що всі ми разом отримаємо великі досягнення в реформуванні медицини Долинщини.