В Долинскій ЦРЛ запланований ремонт за програмою “Здоров’я наших дітей”

Голова Долинської районної державної адміністрації Сергій Омельченко спільно з керівником будівельно-торгової компанії «ФАРЕС» з м.Кривий Ріг Романом Тяном відвідав Долинську районну центральну лікарню та оглянув інфекційний корпус, (Центр матері і дитини), в якому розміщено реєстратура та поліклініка дитячого відділення, пологове та дитяче, гінекологічне відділення та жіноча консультація.

В рамках ініціативи голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка «Здоров’я наших дітей», у 2018 році в Долинському районі заплановано реалізовувати проект «Капітальний ремонт будівлі інфекційного корпусу Долинської центральної районної лікарні по вул.Чкалова,69 в м.Долинська Долинського району Кіровоградської області». По вказаному об’єкту проведено енергоаудит та передбачено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Під час огляду інфекційного корпусу Роман Тян висловив зацікавленість компанії щодо участі в реалізації проекту в якості підрядної організації.

За його словами, компанія «ФАРЕС» здійснює діяльність на території України з 2000 року, нею побудовано і реконструйовано торгові та адміністративні будівлі загальною площею понад 110 тис.кв.м. Компанія виконує як будівельно-монтажні роботи, так і надає послуги з проектування.