Подяка Кузнєцову Сергію Анатолійовичу

Головний лікар Долинскої ЦРЛ Шевченко Наталія Анатоліївна висловлює подяку Кузнєцову Сергію Анатолійовичу за придбання сучасого ліжка для пологів та іншого обладнання. Також у пологовій залі був зробленній ремонт за рахунок благодійника. При врученні ліжка для пологі були присутні Омельченко Сегрій Петрович та Ворона Олександр Миколайович.

З метою покращення медичного обслуговування жіночого населення району представником соціально – відповідального бізнесу – ТОВ «НВЦ ПРОМІНЬ» поліпшено матеріально – технічну базу пологового відділення. Так, голова райдержадміністрації Сергій Омельченко спільно з керівником вищезазначеного  товариства Сергієм Кузніцовим  вручили нове обладнання для пологового відділення Центру Матері та Дитини.

Окрім того, цим товариством, яке має соціальну позицію, що ґрунтується на гармонійній взаємодії з райдержадміністрацією та постійному діалозі з громадою району, активній участі у вирішенні найгостріших соціальних проблем надано благодійну допомогу у проведенні ремонту пологової зали, на що витрачено понад 60 тис.грн., а саме: встановлення сучасних дверей і вікон, заміна лінолеуму, придбання  медичного обладнання – двох металевих шаф для медикаментів і білизни, штативів для інфузії, кварцового аератора, придбання кушетки і ліжка для пологів тощо.